O nás

Vitajte na našej stránke. Ponúkame Vám stručný prehľad našich realizovaných prác,  ako aj materiálov,  ktoré používame pri ich výrobe. 

Sme rodinná firma pôsobiaca na našom trhu od roku 1998. Všetky výrobky sú vyrábané na zákazku, podľa individuálnych požiadaviek klienta. Nejedná sa o sériovú výrobu. Preto odporúčame našim klientom, aby dbali pri objednávke na dostatočný časový priestor pre realizáciu. 
Výrobky z dýhovaných materiálov a masívu majú svoju charakteristickú štruktúru dreva  - vzory, uzlíky, jemné  rozdiely odtieňov. Nejedná sa o chyby materiálu, práve naopak, vyzdvihujú prirodzený  vzhľad týchto výrobkov. 

Venujeme sa týmto oblastiam drevo výroby:

EUROOKNÁ : 
-okná
-vchodové dvere
-terasové dvere
-balkónové dvere

VŠETOK NÁBYTOK NA MIERU:
-kuchynské linky
-vstavané skrine roll door systém
-detské izby
-spálne
-obývacie izby
- kancelárie

INTERIÉROVÁ DREVO VÝROBA:
- interiérové dvere
- ozdobné prechodové zárubne
- schodiská

LUXUSNÁ DREVO VÝROBA:
- vinotéky
- zariadenia pivníc
- reštaurácie


Našou výhodou je kompletná vybavenosť dielne technológiou, vďaka ktorej vyhovieme predstavám našich klientov. Či už sa jedná o rustikálny, klasický alebo moderný dizajn prevedenia výrobkov. Veľká vďaka patrí našim dodávateľom za dlhoročnú spoluprácu. 

Radi Vám pomôžeme pri navrhnutí všetkých výrobkov.

Všetky fotografie na stránke sú autentické, odfotografované bezprostredne po montáži, alebo nám ich zaslali naši spokojní zákazníci. Touto cestou im veľmi pekne ďakujeme.

 

Nábytok
Kuchyne
Eurookná
Interiérové dvere
Schody